15.06.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Cupa Select | simplu | Cat. A | Suceava | 625 pct. |
02.03.2024 | Cirtcuitul National FRT AQUAVIA - Trofeul Marii Campioni | simplu | Cat. A | Bucuresti | 375 pct. |
09.10.2023 | Selectie Nationala U11 | simplu | Cat. National | Bucuresti | 299.25 pct. |
20.05.2024 | Silvester Cup | simplu | Cat. International | Campulung | 281 pct. |
20.01.2024 | Trofeul Diana | simplu | Cat. 1 | Ramnicu-Valcea | 250 pct. |
06.01.2024 | Circuitul National FRT - Memorial Florenta Mihai | simplu | Cat. A | Bucuresti | 188 pct. |
16.09.2023 | Circuitul National FRT - Cupa Dyadora | simplu | Cat. A | Timisoara | 188 pct. |
05.08.2023 | Circuitul National FRT - Cupa Florin Mergea | simplu | Cat. A | Targu Jiu | 188 pct. |
10.06.2024 | Campionatele Nationale Individuale Outdoor | simplu | Cat. National | Bucuresti | 188 pct. |
23.03.2024 | Cupa Hoia - Trofeul Sport Play System | dublu | Cat. 1 | Cluj-Napoca | 126 pct. |
15.06.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Cupa Select | dublu | Cat. A | Suceava | 125 pct. |
16.12.2023 | Campionatele Nationale Individuale de Iarna U11 | dublu | Cat. National | Bucuresti | 105.75 pct. |
06.04.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Trofeul Mizar | dublu | Cat. A | Bacau | 94 pct. |
02.03.2024 | Cirtcuitul National FRT AQUAVIA - Trofeul Marii Campioni | dublu | Cat. A | Bucuresti | 94 pct. |
10.02.2024 | Circuitul National FRT - Trofeul Bright | dublu | Cat. A | Constanta | 94 pct. |
16.09.2023 | Circuitul National FRT - Cupa Dyadora | dublu | Cat. A | Timisoara | 94 pct. |
10.06.2024 | Campionatele Nationale Individuale Outdoor | dublu | Cat. National | Bucuresti | 94 pct. |
16.03.2024 | Trofeul Primaverii Ilie Nastase | Echipe | Cat. 1 | Bucuresti | 80 pct. |
28.10.2023 | TE U12 G2 Petrolina Larnaka Tennis Club | dublu | Cat. International | Larnaka | 70 pct. |
20.05.2024 | Silvester Cup | dublu | Cat. International | Campulung | 0 pct. |
02.12.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Tub Integral by Schneider Electric | simplu | Cat. A | Bistrita | 188 pct. |
30.09.2023 | Trofeul Arges Expres | simplu | Cat. 1 | Curtea De Arges | 150 pct. |
09.12.2023 | Winter Cup | simplu | Cat. 1 | Ramnicu-Valcea | 150 pct. |
16.12.2023 | Campionatele Nationale Individuale de Iarna U11 | simplu | Cat. National | Bucuresti | 141 pct. |
25.11.2023 | Cupa de Toamna | simplu | Cat. 1 | Ramnicu-Valcea | 113 pct. |
08.07.2023 | Cupa de vara Emma | simplu | Cat. 1 | Targu Jiu | 100 pct. |
04.11.2023 | Cupa Toamnei | simplu | Cat. 1 | Ramnicu-Valcea | 100 pct. |
22.07.2023 | Cupa Oxigen | simplu | Cat. 1 | Ramnicu-Valcea | 86.6667 pct. |
29.07.2023 | Cupa Tirex | simplu | Cat. 1 | Constanta | 75 pct. |
06.01.2024 | Circuitul National FRT - Memorial Florenta Mihai | dublu | Cat. A | Bucuresti | 70 pct. |
29.07.2023 | Cupa Tirex | dublu | Cat. 1 | Constanta | 38 pct. |
05.08.2023 | Circuitul National FRT - Cupa Florin Mergea | dublu | Cat. A | Targu Jiu | 0 pct. |
26.08.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Dr. Oetker | simplu | Cat. A | Curtea De Arges | 0 pct. |
26.08.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Dr. Oetker | dublu | Cat. A | Curtea De Arges | 0 pct. |
02.12.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Tub Integral by Schneider Electric | dublu | Cat. A | Bistrita | 0 pct. |
27.01.2024 | Circuitul National FRT - Trofeul Centana | simplu | Cat. A | Bistrita | 0 pct. |
27.01.2024 | Circuitul National FRT - Trofeul Centana | dublu | Cat. A | Bistrita | 0 pct. |
10.02.2024 | Circuitul National FRT - Trofeul Bright | simplu | Cat. A | Constanta | 0 pct. |
06.04.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Trofeul Mizar | simplu | Cat. A | Bacau | 0 pct. |
20.04.2024 | Calificari Foundation Cristiana Malama by Tenis Con | simplu | Cat. 1 | Slobozia | 0 pct. |