25.05.2024 | Cupa 1 Iunie | simplu | Cat. 1 | Ploiesti | 250 pct. |
04.05.2024 | Trofeul Municipiului Braila | simplu | Cat. 1 | Braila | 200 pct. |
24.02.2024 | Cupa Martisor | simplu | Cat. 1 | Ramnicu-Valcea | 150 pct. |
03.02.2024 | Circuitul Dacia-Romania Agricultorul Panimo Vrancart Trotusul - Cupa Primaria Oneti, Primaria Tg Oca | simplu | Cat. 1 | Onesti | 150 pct. |
22.06.2024 | Campionatele Municipale Individuale | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 150 pct. |
29.06.2024 | Memorial Mihai Tudor | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 150 pct. |
03.02.2024 | Circuitul Dacia-Romania Agricultorul Panimo Vrancart Trotusul - Cupa Primaria Oneti, Primaria Tg Oca | dublu | Cat. 1 | Onesti | 125.5 pct. |
11.05.2024 | Calificari Dr Oetker Jr Trophy | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 113 pct. |
02.03.2024 | Cupa de primavara Tache Caralulis | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 113 pct. |
23.03.2024 | Cupa Dinamo | dublu | Cat. 1 | Brasov | 78 pct. |
04.05.2024 | Trofeul Municipiului Braila | dublu | Cat. 1 | Braila | 63 pct. |
25.05.2024 | Cupa 1 Iunie | dublu | Cat. 1 | Ploiesti | 63 pct. |
09.03.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Cupa Politehnica | dublu | Cat. A | Bucuresti | 0 pct. |
30.09.2023 | Cupa Elite Tenis | dublu | Cat. 1 | Pantelimon | 0 pct. |
01.06.2024 | Calificari Team Montage International Championships U14 | simplu | Cat. 1 | Craiova | 113 pct. |
23.09.2023 | Cupa Tudor Daimon | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 75 pct. |
27.12.2023 | Cupa Libra 19 | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 75 pct. |
20.01.2024 | Trofeul Agronomia | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 75 pct. |
27.01.2024 | Cupa Galaxy | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 75 pct. |
14.10.2023 | Trofeul Tennis Revolution | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 60 pct. |
04.11.2023 | Cupa Micris 14 | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 45 pct. |
16.12.2023 | Trofeul Strategic Advisors | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 45 pct. |
05.08.2023 | Cupa Major | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 30 pct. |
11.11.2023 | Cupa Libra 14 | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 30 pct. |
16.09.2023 | Memorial Tache Caralulis | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 0 pct. |
30.09.2023 | Cupa Elite Tenis | simplu | Cat. 1 | Pantelimon | 0 pct. |
21.10.2023 | Memorial Liviu Ursuleanu | simplu | Cat. 1 | 1 Decembrie | 0 pct. |
28.10.2023 | Trofeul Agronomia - Editia de toamna | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 0 pct. |
02.12.2023 | Memorial Florenta Mihai | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 0 pct. |
09.12.2023 | Cupa Micris 14 | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 0 pct. |
06.01.2024 | Cupa ATH | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 0 pct. |
10.02.2024 | Cupa Primaverii | simplu | Cat. 1 | Deva | 0 pct. |
09.03.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Cupa Politehnica | simplu | Cat. A | Bucuresti | 0 pct. |
29.04.2024 | Campionatele Nationale Individuale Outdoor | simplu | Cat. National | Bucuresti | 0 pct. |