15.06.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Cupa Select | simplu | Cat. A | Suceava | 375 pct. |
09.03.2024 | Trofeul TCB | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 250 pct. |
30.03.2024 | Trofeul Tennis Revolution -Sportul Studentesc | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 200 pct. |
20.01.2024 | Cupa TCH | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 200 pct. |
14.10.2023 | Trofeul Tennis Revolution | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 200 pct. |
06.05.2024 | Daimon Cup | simplu | Cat. International | Bucuresti | 188 pct. |
10.02.2024 | Circuitul National FRT - Trofeul Bright | simplu | Cat. A | Constanta | 188 pct. |
10.06.2024 | Campionatele Nationale Individuale Outdoor | simplu | Cat. National | Bucuresti | 188 pct. |
16.12.2023 | Campionatele Nationale Individuale de Iarna U11 | simplu | Cat. National | Bucuresti | 179 pct. |
15.06.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Cupa Select | dublu | Cat. A | Suceava | 156 pct. |
16.12.2023 | Campionatele Nationale Individuale de Iarna U11 | dublu | Cat. National | Bucuresti | 105.75 pct. |
22.04.2024 | Foundation Cristiana Malama Trophy by Tenis Con | simplu | Cat. International | Slobozia | 94 pct. |
06.04.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Trofeul Mizar | dublu | Cat. A | Bacau | 94 pct. |
02.03.2024 | Cirtcuitul National FRT AQUAVIA - Trofeul Marii Campioni | dublu | Cat. A | Bucuresti | 94 pct. |
06.05.2024 | Daimon Cup | dublu | Cat. International | Bucuresti | 70 pct. |
22.04.2024 | Foundation Cristiana Malama Trophy by Tenis Con | dublu | Cat. International | Slobozia | 70 pct. |
20.05.2024 | Silvester Cup | dublu | Cat. International | Campulung | 70 pct. |
23.03.2024 | Memorialul Costel Balasa | dublu | Cat. 1 | Bucuresti | 69 pct. |
25.11.2023 | Circuitul Dacia-Romania-Agricultorul-Panimon-Vrancart-Trotusul - Cupa Unirii | dublu | Cat. 1 | Onesti | 56 pct. |
20.05.2024 | Silvester Cup | simplu | Cat. International | Campulung | 25 pct. |
16.03.2024 | Trofeul Primaverii Ilie Nastase | Echipe | Cat. 1 | Bucuresti | 0 pct. |
10.02.2024 | Circuitul National FRT - Trofeul Bright | dublu | Cat. A | Constanta | 0 pct. |
06.01.2024 | Circuitul National FRT - Memorial Florenta Mihai | dublu | Cat. A | Bucuresti | 0 pct. |
25.11.2023 | Circuitul Dacia-Romania-Agricultorul-Panimon-Vrancart-Trotusul - Cupa Unirii | simplu | Cat. 1 | Onesti | 150 pct. |
03.02.2024 | Trofeul Radu Popescu | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 150 pct. |
02.12.2023 | Cupa ATH | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 113 pct. |
13.01.2024 | Cupa Tache Caralulis | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 113 pct. |
15.07.2023 | Cupa TCH | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 80 pct. |
19.08.2023 | Cupa Alexandra | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 80 pct. |
21.10.2023 | Trofeul de toamna Ana Maria- Imperial | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 75 pct. |
20.04.2024 | Calificari Foundation Cristiana Malama by Tenis Con | simplu | Cat. 1 | Slobozia | 75 pct. |
04.11.2023 | Cupa de toamna AVH | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 45 pct. |
11.11.2023 | Cupa de toamna AVH | simplu | Cat. 2 | Bucuresti | 45 pct. |
22.07.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Nicholas | simplu | Cat. A | Buzau | 0 pct. |
22.07.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Nicholas | dublu | Cat. A | Buzau | 0 pct. |
30.09.2023 | Cupa ATH | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 0 pct. |
06.01.2024 | Circuitul National FRT - Memorial Florenta Mihai | simplu | Cat. A | Bucuresti | 0 pct. |
02.03.2024 | Cirtcuitul National FRT AQUAVIA - Trofeul Marii Campioni | simplu | Cat. A | Bucuresti | 0 pct. |
06.04.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Trofeul Mizar | simplu | Cat. A | Bacau | 0 pct. |
05.05.2024 | Calificari Daimon Cup | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 0 pct. |
10.06.2024 | Campionatele Nationale Individuale Outdoor | dublu | Cat. National | Bucuresti | 0 pct. |