15.06.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Cupa Select | simplu | Cat. A | Suceava | 281 pct. |
13.04.2024 | Cupa Vergilius Ed 6 | simplu | Cat. 1 | Iasi | 200 pct. |
06.04.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Trofeul Mizar | simplu | Cat. A | Bacau | 188 pct. |
27.04.2024 | Cupa Dom Profesor Ed 2 | simplu | Cat. 1 | Roman | 150 pct. |
30.03.2024 | Cupa de primavara | simplu | Cat. 1 | Galati | 150 pct. |
24.02.2024 | Cupa Valexin | simplu | Cat. 1 | Suceava | 113 pct. |
17.02.2024 | Cupa Am Solution Ed 1 | simplu | Cat. 1 | Piatra-Neamt | 113 pct. |
03.02.2024 | Cupa Hoia | simplu | Cat. 1 | Cluj-Napoca | 113 pct. |
15.06.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Cupa Select | dublu | Cat. A | Suceava | 94 pct. |
16.03.2024 | Trofeul Municipiului Braila | Echipe | Cat. 1 | Braila | 80 pct. |
28.10.2023 | Circuitul Dacia-Romania-Agricultorul-Panimon-Vrancart-Trotusul - Cupa Stejarul din Borzesti-Stefan c | dublu | Cat. 1 | Onesti | 41.6667 pct. |
23.03.2024 | Cupa Hoia - Trofeul Sport Play System | dublu | Cat. 1 | Cluj-Napoca | 38 pct. |
13.01.2024 | Circuitul Dacia-Romania Agricultorul Panimon Vrancart Trotusul - Cupa Prima Onesti, Primaria Tg Ocna | dublu | Cat. 1 | Onesti | 12.5 pct. |
06.04.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Trofeul Mizar | dublu | Cat. A | Bacau | 0 pct. |
02.12.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Tub Integral by Schneider Electric | dublu | Cat. A | Bistrita | 0 pct. |
10.06.2024 | Campionatele Nationale Individuale Outdoor | dublu | Cat. National | Bucuresti | 0 pct. |
05.08.2023 | Cupa Bistrita | simplu | Cat. 1 | Bistrita | 113 pct. |
26.08.2023 | Cupa Rifil | simplu | Cat. 1 | Piatra-Neamt | 100 pct. |
16.09.2023 | Cupa Orhideea | simplu | Cat. 1 | Piatra-Neamt | 100 pct. |
01.06.2024 | Cupa MTH Ed 4 | simplu | Cat. 1 | Roman | 100 pct. |
10.06.2024 | Campionatele Nationale Individuale Outdoor | simplu | Cat. National | Bucuresti | 94 pct. |
14.10.2023 | Cupa Topaz | simplu | Cat. 1 | Iasi | 80 pct. |
13.01.2024 | Circuitul Dacia-Romania Agricultorul Panimon Vrancart Trotusul - Cupa Prima Onesti, Primaria Tg Ocna | simplu | Cat. 1 | Onesti | 80 pct. |
29.07.2023 | Kinder Joy of Movement | simplu | Cat. 1 | Cluj-Napoca | 75 pct. |
09.09.2023 | Trofeul TC Micul As | simplu | Cat. 1 | Iasi | 60 pct. |
30.09.2023 | Cupa Sami Plastic | simplu | Cat. 2 | Suceava | 60 pct. |
07.10.2023 | Cupa Muresul | simplu | Cat. 1 | Targu Mures | 60 pct. |
28.10.2023 | Circuitul Dacia-Romania-Agricultorul-Panimon-Vrancart-Trotusul - Cupa Stejarul din Borzesti-Stefan c | simplu | Cat. 1 | Onesti | 60 pct. |
04.11.2023 | Cupa Petrodava | simplu | Cat. 1 | Piatra-Neamt | 60 pct. |
20.01.2024 | Cupa Simba Invest | simplu | Cat. 1 | Suceava | 60 pct. |
27.01.2024 | Cupa Banesto | simplu | Cat. 1 | Piatra-Neamt | 60 pct. |
09.03.2024 | Cupa Bestar | simplu | Cat. 1 | Iasi | 60 pct. |
12.08.2023 | Cupa Emy | simplu | Cat. 2 | Roman | 45 pct. |
19.08.2023 | Kinder Joy of Movement | simplu | Cat. 1 | Bistrita | 0 pct. |
02.12.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Tub Integral by Schneider Electric | simplu | Cat. A | Bistrita | 0 pct. |
11.05.2024 | Cupa Match Point | simplu | Cat. 1 | Satu Mare | 0 pct. |