15.06.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Cupa Select | simplu | Cat. A | Suceava | 281 pct. |
20.05.2024 | Silvester Cup | simplu | Cat. International | Campulung | 187 pct. |
27.12.2023 | Cupa Libra 19 | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 150 pct. |
13.04.2024 | Cupa de primavara Nitech | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 113 pct. |
24.02.2024 | Trofeul VTM | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 113 pct. |
27.01.2024 | Cupa de iarna Stiinta | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 113 pct. |
25.11.2023 | Circuitul Dacia-Romania-Agricultorul-Panimon-Vrancart-Trotusul - Cupa Unirii | simplu | Cat. 1 | Onesti | 113 pct. |
21.10.2023 | Cupa Asim Trading | simplu | Cat. 1 | Galati | 113 pct. |
30.06.2024 | Calificari Int'l Champs. of Romania U12 | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 113 pct. |
15.06.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Cupa Select | dublu | Cat. A | Suceava | 94 pct. |
06.01.2024 | Circuitul National FRT - Memorial Florenta Mihai | dublu | Cat. A | Bucuresti | 70 pct. |
20.05.2024 | Silvester Cup | dublu | Cat. International | Campulung | 70 pct. |
28.10.2023 | Circuitul Dacia-Romania-Agricultorul-Panimon-Vrancart-Trotusul - Cupa Stejarul din Borzesti-Stefan c | dublu | Cat. 1 | Onesti | 45 pct. |
25.11.2023 | Circuitul Dacia-Romania-Agricultorul-Panimon-Vrancart-Trotusul - Cupa Unirii | dublu | Cat. 1 | Onesti | 38 pct. |
13.04.2024 | Cupa de primavara Nitech | dublu | Cat. 1 | Bucuresti | 0 pct. |
02.09.2023 | Campionatul National Intercluburi pe Echipe de Dublu U12 | dublu | Cat. National | Bucuresti | 0 pct. |
10.06.2024 | Campionatele Nationale Individuale Outdoor | dublu | Cat. National | Bucuresti | 0 pct. |
01.07.2024 | International Champs. of Romania | dublu | Cat. International | Bucuresti | 0 pct. |
16.09.2023 | Cupa Major | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 113 pct. |
30.09.2023 | Cupa ATH | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 113 pct. |
27.04.2024 | Memorial Aurel Segarceanu | simplu | Cat. 2 | Voluntari | 100 pct. |
10.06.2024 | Campionatele Nationale Individuale Outdoor | simplu | Cat. National | Bucuresti | 94 pct. |
28.10.2023 | Circuitul Dacia-Romania-Agricultorul-Panimon-Vrancart-Trotusul - Cupa Stejarul din Borzesti-Stefan c | simplu | Cat. 1 | Onesti | 80 pct. |
20.01.2024 | Cupa TCH | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 75 pct. |
09.03.2024 | Trofeul TCB | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 75 pct. |
26.08.2023 | Cupa CSS Ploiesti | simplu | Cat. 1 | Ploiesti | 60 pct. |
19.08.2023 | Cupa Alexandra | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 60 pct. |
29.07.2023 | Cupa de vara | simplu | Cat. 2 | Bucuresti | 45 pct. |
18.11.2023 | Trofeul Ioan Macoveciuc | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 45 pct. |
08.07.2023 | Trofeul TCB powered by Champions Bowl pentru 9, 11, 13 si 15 ani | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 33.75 pct. |
05.08.2023 | Memorial Ioana Ruse | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 30 pct. |
07.10.2023 | Cupa Ammos | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 30 pct. |
06.01.2024 | Circuitul National FRT - Memorial Florenta Mihai | simplu | Cat. A | Bucuresti | 25 pct. |
15.07.2023 | Kinder Joy of Movement | simplu | Cat. 1 | Brasov | 0 pct. |
12.08.2023 | Cupa Litoralului | simplu | Cat. 1 | Constanta | 0 pct. |
11.11.2023 | Cupa de toamna AVH | simplu | Cat. 2 | Bucuresti | 0 pct. |
02.03.2024 | Cirtcuitul National FRT AQUAVIA - Trofeul Marii Campioni | simplu | Cat. A | Bucuresti | 0 pct. |
06.04.2024 | Circuitul National FRT AQUAVIA - Trofeul Mizar | simplu | Cat. A | Bacau | 0 pct. |
20.04.2024 | Calificari Foundation Cristiana Malama by Tenis Con | simplu | Cat. 1 | Slobozia | 0 pct. |