10.06.2024 | Campionatele Nationale Individuale Outdoor | simplu | Cat. National | Bucuresti | 1250 pct. |
09.10.2023 | Selectie Nationala U11 | simplu | Cat. National | Bucuresti | 750 pct. |
10.02.2024 | Circuitul National FRT - Trofeul Bright | simplu | Cat. A | Constanta | 625 pct. |
06.01.2024 | Circuitul National FRT - Memorial Florenta Mihai | simplu | Cat. A | Bucuresti | 625 pct. |
01.07.2024 | International Champs. of Romania | simplu | Cat. International | Bucuresti | 625 pct. |
16.12.2023 | Campionatele Nationale Individuale de Iarna U11 | simplu | Cat. National | Bucuresti | 562.5 pct. |
22.04.2024 | Foundation Cristiana Malama Trophy by Tenis Con | simplu | Cat. International | Slobozia | 500 pct. |
02.12.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Tub Integral by Schneider Electric | simplu | Cat. A | Bistrita | 500 pct. |
26.08.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Dr. Oetker | simplu | Cat. A | Curtea De Arges | 500 pct. |
22.07.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Nicholas | simplu | Cat. A | Buzau | 500 pct. |
20.05.2024 | Silvester Cup | simplu | Cat. International | Campulung | 500 pct. |
27.05.2024 | Hai Cup | simplu | Cat. International | Arad | 500 pct. |
06.05.2024 | Daimon Cup | simplu | Cat. International | Bucuresti | 375 pct. |
14.08.2023 | EMINENT PODGORICA U12 | simplu | Cat. International | Podgorica | 375 pct. |
01.10.2023 | Levski Sofia Cup | simplu | Cat. International | Sofia | 281 pct. |
10.06.2024 | Campionatele Nationale Individuale Outdoor | dublu | Cat. National | Bucuresti | 250 pct. |
16.03.2024 | Trofeul Primaverii Ilie Nastase | Echipe | Cat. 1 | Bucuresti | 240 pct. |
16.12.2023 | Campionatele Nationale Individuale de Iarna U11 | dublu | Cat. National | Bucuresti | 234.75 pct. |
28.10.2023 | NANA Golden Beach U12 | simplu | Cat. International | Heraklion | 188 pct. |
10.02.2024 | Circuitul National FRT - Trofeul Bright | dublu | Cat. A | Constanta | 156 pct. |
02.12.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Tub Integral by Schneider Electric | dublu | Cat. A | Bistrita | 156 pct. |
26.08.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Dr. Oetker | dublu | Cat. A | Curtea De Arges | 156 pct. |
22.07.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Nicholas | dublu | Cat. A | Buzau | 156 pct. |
20.05.2024 | Silvester Cup | dublu | Cat. International | Campulung | 156 pct. |
01.07.2024 | International Champs. of Romania | dublu | Cat. International | Bucuresti | 156 pct. |
31.07.2023 | Mosel Cup by IMMO Capital Group | simplu | Cat. International | Grevenmacher | 141 pct. |
16.09.2023 | Circuitul National FRT - Cupa Dyadora | dublu | Cat. A | Timisoara | 125 pct. |
06.05.2024 | Daimon Cup | dublu | Cat. International | Bucuresti | 94 pct. |
06.01.2024 | Circuitul National FRT - Memorial Florenta Mihai | dublu | Cat. A | Bucuresti | 94 pct. |
05.11.2023 | Lyttos Beach U12 | simplu | Cat. International | Heraklion | 94 pct. |
01.10.2023 | Levski Sofia Cup | dublu | Cat. International | Sofia | 94 pct. |
31.07.2023 | Mosel Cup by IMMO Capital Group | dublu | Cat. International | Grevenmacher | 94 pct. |
27.05.2024 | Hai Cup | dublu | Cat. International | Arad | 94 pct. |
05.11.2023 | Lyttos Beach U12 | dublu | Cat. International | Heraklion | 70 pct. |
28.10.2023 | NANA Golden Beach U12 | dublu | Cat. International | Heraklion | 70 pct. |
14.08.2023 | EMINENT PODGORICA U12 | dublu | Cat. International | Podgorica | 70 pct. |
02.03.2024 | Open Super 12 Auray | dublu | Cat. International | Auray | 47 pct. |
01.01.2024 | 35eme OPEN 10-12 TCBB | simplu | Cat. International | Boulogne-Billancourt | 19 pct. |
22.04.2024 | Foundation Cristiana Malama Trophy by Tenis Con | dublu | Cat. International | Slobozia | 0 pct. |
16.09.2023 | Circuitul National FRT - Cupa Dyadora | simplu | Cat. A | Timisoara | 375 pct. |